KLÄDHÄNGARE / HERRBETJÄNT, Adam Hoff & Poul Östergaard, Virum Möbelsnickeri, Danmark, 1900-talets mitt.

Teak med remmar i ljust läder. För väggmontering, etikettmärkt. L 55,5 B 6 H 27,5. (hopfälld)

Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK