FICKUR, 5 st, Omega, Zenith, Revue, Lejon, Kultakönni. Metall, en del försilvrade, 1900-talets första hälft.

Alla med kedjor, olika slags metaller diam. 5-5,5.

Slitage, bucklor, repor. Ej funktionstestade.

Utropspris
200 EUR