BESTICKSERVIS, 64 delar, silver, "Prins Albert", CG Hallberg, 1900-talets andra hälft. Totalvikt ca 3200 gram.

12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 smörgåsgafflar, 12 smörgåsknivar, 12 bordsskedar, matsked. 2+2 smörknivar.
Knivbladen är rostfria.

Slitage.

Utropspris
8 000 SEK