TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, 1900-tal.

Vitlackerad metall, stolar med genombruten ryggbricka samt sitsar, bord med genombruten skiva, diam 66, h 58.

Bruksslitage, anlupna, färgbortfall, skador, något vingliga. Färgen fäller.

Utropspris
2 000 SEK