SCHATULL, sekelskiftet 1900, för spelmarker. Samt KAFFESKEDAR, 12 st, silver (Vikt 164 g).

Schatullet med metallinläggningar. L 27. Kaffeskedar med emaljdekor Mema 1961. L 11.

Schatull med smärre repor och slitage. Spelmarker mm ej kontrollerade.

Utropspris
1 000 SEK