Mjuk portfölj/väska. Monogrammönstrad canvas och ljusbrunt läder. Två stora fickor i sidorna, fack med dragkedja i mitten, inredning med mindre fack. Stämplad "LOUIS VUITTON PARIS made in france" Daterad MI0967. L 41, H 32. Adressficka medföljer. En nyckel medföljer. Nyckel finns.
Slitage.