Smycken
307115

ARMBAND, 18k guld med odlade pärlor och tofskläpp. Tot vikt 15,2g.

Länk med fasetterade spolar samt pärlor med berlock i form av en tofs. L 20. Svensk importstämpel.

Bruksslitage. Enstaka mindre skador.

Utropspris
3 400 SEK