VINKYLARE OCH COASTERS, 1+6+2, nysilver, bla England, 1900-tal.

Vinkylare, balusterformad, med hänklar, ciselerad dekor, h 24, coaster runda med gallerkant, 2st med blomsterdekor, diam 8 resp 10.

Slitage. Bucklor. Ställvis nysilver bortnött.

Utropspris
1 500 SEK