TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, 1900-tal.

Bord samt 4 stolar. Rosa, blå, grön, röd- samt gullackerat. Bordet diam 100, h 66.

Slitage. Avskavd färg. Rost. Spilld färg.

Utropspris
3 000 SEK