TOALETTSET, 6 delar, silver, kristall, Frankrike, 1800-talets mitt.

Två kristallflaskor med lock i silver.
Två kristalldosor med lock i silver.
Rund kristalldosa med lock i silver.
Burk i silver.
Graverade kartuscher, delvis genombruten dekor, graverat krönt monogram.
H 7,5-12,5, l 10-15,3.

Smärre skador, bucklor.

Utropspris
300 EUR