RESVÄSKA, Mulberry, skinn.

RESVÄSKA, Mulberry, skinn.

Vintage. Präglat grönbrunt skinn. Bruna detaljer. Med mässingsplakett nr 720643. Invändigt foder av rutigt tyg. 1 ytterfack. 1 innerfack. På hjul. Inköpt 1990-talet. Uppdragbart handtag. Baksida med fack och adresslapp. L 36. B 26. H 52.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
1 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

701. Olle Olsson-Hagalund, "Vid skogsbrynet".
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
46 000

ditt bud
Aktuellt bud:
46 000 SEK