PARTI SMYCKEN, 4 delar, silver, bla Wiwen Nilsson, 1951 resp 1968. Vikt 69,7g.

Wiwen Nilsson en hexagonal bricka med ärtlänk, l 7,5 och ett örhänge rektangulär stav med skruv, l 3. Halskedja, rektangulära stavar och ärtlänk, Sörling, Stockholm, l 54. Halskedja, ärtlänk, l 61,5.

Skador. Slitage.

Utropspris
1 500 SEK