SKRIVBORD, 1950-tal.

SKRIVBORD, 1950-tal.

Runda former, fanerat, flankerande skåp, låda. L 130, b 75, h 75. Nyckel finns.

Bruksslitage. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK