ARMBANDSUR, 3 st. Omega Seamaster samt Omega Genéve.

Seamaster med datumvisning. Senare läderband. L ca 3,5. Genéve 2 st, med stållänk samt datumvisning, urtavlans diam ca 3,7.

Funktionen ej testad. Bruksslitage. Repor.

Utropspris
3 000 SEK