PARTI SKEDAR, 39 delar, silver, bla O Westberg, Skövde, 1800/1900-tal. Ca 1260 g.

Modell Gammel fransk. 11 bordsskedar, 6 dessertskedar, 9 tårtskedar, 12 kaffeskadar.

Slitage, repor.

Utropspris
4 000 SEK