STÄVA, silver, Åbo, Finland, 1935. Vikt ca239g.

Mindre kanna i silver med handtag. Linjerad dekor. Okänd tillverkare. H ca 16 .

Slitage. Repor. Fläck. Gåvogravyr.

Utropspris
1 200 SEK