HERRARMBANDSUR, Reymond Weil, Geneve, modell 5483-2, doublé, omkr sekelskiftet 2000.

Quartz, vit urtavla med romerska siffror, dag, datum, månfas, mineralglas, diam 3,4. Rött läderband.

Ej funktionstestad. Skadad boett. Repor. Läderband med slitage.

Utropspris
2 000 SEK