Smycken
318577

ARMRING, förgyllt silver, diamanter, safirer samt rubiner på vit bakelit.

Öppet armband av bakelit, B 5. Insekt, L 3,5. Omkr ca 13.

Lagat armband. Insekt lös. Nagg på bakelit.

Utropspris
1 500 SEK