Allmoge
319034

STENBORD, barockstil 1800/1900-tal.

Svart undertill huggen stenskiva, benställning med vridna godronnerade ben med x-kryss. 150, b 95, h 76.

Träskador, senare skiva.

Utropspris
10 000 SEK