Madeleine Pyk – en samling F769
319337

RING, silver, besatt med fasettslipad bergkristall Wiwen Nilsson, Lund. Vikt c:a 7,7 g.

St ca 16/50.

Sten med nagg, bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK