KAMERA, Leica I, modell A, Elmar, Tyskland, 1930-tal.

Märkt D.R.P., E. Leitz, Wetzlar, Germany, serienr 130037. Objektiv Leitz Elmar 1:3/50mm, läderskydd samt rem medföljer.

Ej funktionstestad. Skador. Slitage.

Utropspris
2 000 SEK