BESTICKSERVIS, 46 delar, sterling silver, Hans Hansen, Danmark, 1900-talets andra hälft. Totvikt (inkl stålblad) ca1872g

Modell "Susanne", 10 bordsgafflar, 10 bordsknivar, 10 bordsskedar, salladsbestick ett par blad i rostfritt stål, 6 smörgåsgafflar, 6 smörgåsknivar, 2 smörknivar. Knivblad i rostfritt stål.

Bruksslitage.

Utropspris
6 000 SEK