VÄSKA, crossbody, Fendi.

VÄSKA, crossbody, Fendi.

Mönster i beige, ljusblått och lila, justerbar rem i läder, detaljer i gulmetall, fodrad i ljusblått. Märkt "FENDI", samt numrerad och märkt "FENDI MADE IN ITALY".
I Fendi-dustbag.
L 33, H 20, D 3,5.

Bruksslitage.

Utropspris
280 EUR