BESTICKSERVISDELAR, 68 st, silver, 1800/1900-tal. Vikt 2850 g.

1+11 bordsskedar. 8 matskedar. 11+6 kaffeskedar. 6+6 matgafflar. 12 matknivar med blad i rostfritt stål. 7 teskedar.

Bruksslitage, gravyr.

Utropspris
5 000 SEK