VAS samt ljusstakar, ett par, silver, 1900-tal. Vasens vikt 170 g.

Ljusstakar sign T. Eldh, fylld fot. H 8-15.

Bruksslitage, bucklor, vas med gravyr undertill.

Utropspris
1 500 SEK