VÄSKA, Chanel.

VÄSKA, Chanel.

Vit, quiltad canvas, invändigt fodrad med monogramcanvas, detaljer i vitt läder och vitt plast, från 2000-2002. Märkt "CC", "CHANEL MADE IN ITALY", "CHANEL MADE IN ITALY" samt numrerad.
L 30, H 19, D 14,5.

Slitage, gulnad.

Utropspris
300 EUR