BESTICKUPPSÄTTNING, 58 delar, silver, Jetzler, Schweiz. Vikt ca 2 kg.

Stämplade 800. Knivbladen rostfritt stål.
9 knivar, l 25
8 gafflar, l 21
7 knivar, l 21
8 gafflar 17,5
8 skedar l 21
7 skedar l 17
6 smörknivar l 17
1 kniv
5 bestick 16,5-21

Slitage, repor.

Utropspris
1 200 EUR