Ugo Vittore Bartolini

(Italien, 1906-1975)
Ugo Vittore Bartolini
(Italien, 1906-1975)

UGO VITTORE BARTOLINI, Olja på skiva, sign. och dat 1952.

Vy från Italien, 40x60,5.

Spricka i skivan, färgbortfall

Utropspris
600 EUR