RESVÄSKA, Mulberry.

RESVÄSKA, Mulberry.

Canvas, detaljer i läder, på utsidan reliefmärkt "Mulberry" med logo samt med oanvänd "Mulberry ENGLAND"-name tag, på insidan märkt "Mulberry ENGLAND", med logo på mässingsdetaljerna samt numrerad. Med avtagbar och justerbar rem.
L 69,5, H 53, D 20.

Slitage.

Utropspris
300 EUR