Madeleine Pyk – en samling F769

SKÅP PÅ BEN, Nils Jonsson, Troeds, Bjärnum, modell: "Ivald", 1950/60-tal.

Teak. Överdel med 2 dörrar med 2 bakomliggande hyllor. Underdel med 1 stor låda samt 3 mindre. L 119, b 42, h 158. Nyckel finns.

Smärre slitage. Rispor. Nyckel finns.

Utropspris
4 000 SEK