VAS samt TRIPOD, brons, bland annat sannolikt sen Qing.

Bukig vas med avsmalnande hals avslutad i reliefdekor. Arkaiserande tripod, delvis förgylld samt med reliefdekor. H 19,5-23,5.

Slitage. Bucklor. Repor. Anlupna.

Utropspris
1 500 SEK