Diverse Övrigt
328053

TOBAKSBURK, 1700-tal.

Tobaksburk, 1700-tal.
Tobaksburk, 1700-tal.
Tobaksburk, 1700-tal.

Alrot. Rund svarvad form. H 21,5.

Skador. Delbortfall. Delvis maskstungen.

Utropspris
1 500 SEK