Madeleine Pyk – en samling F769

AFTONVÄSKA samt BÖRS, pärlbroderi, metalllås. 1800-tal.

Tygpåse med pärlbroderi i orientaliskt motiv. Virkad börs med metallås samt ked. L 6 - 22.

Slitage, skador.

Utropspris
120 EUR