DAMARBETSBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft.

Björk. Låda i sarg. Raka avsmalnande ben. L 51. B 56. H 72.

Åldersrelaterat slitage. Något slagen skiva. Repor. Slagmärken. Sprickor. Fanerskador. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
2 000 SEK