CIGARRETUI, silver samt trä, Finska Guldsmeds Ab, Åbo 1925.

Shatull i silver, invändigt trä. Handtag guld 14 K i form av mustasch. L 17,5, b 12, h 5.

Slitage, repor, anlöpningar.

Utropspris
150 EUR