VÄGGLAMPOR, ett par, "Kvadrille", Bengt Karlby, Lyfa, 1960/70-tal.

Plast och metall. 25x25.

Ytslitage, fläckar, bucklor. Ett fäste löst samt metall ej fäst på två punkter. Ej funktionstestade.

Utropspris
4 000 SEK