ARMBANDSUR, 3 st, Omega o Omega Seamaster, 1950/60-tal.

Herrur. Manuella. Plastglas. Omega Seamaster, stål, diam 36mm, sernr 17572844, svart läderband ej urspr. Omega Seamster, stål, liten sekundvisare, diam 35mm, utan band. Omega, 80 micron doublé, diam 35mm, sernr 12092445, utan band.

Ej funktionstestade. Skador. Ett ur med skadad uppdragsfunktion samt anlöpning på urverk. Slitage. Samtl med skadade urtavlor. Ett ur med skador o gåvogravyr på bakboett. Repor och skada på glas. Slitage och skador på kronor.

Utropspris
2 000 SEK