ASKFAT, VAS samt PENNSTÄLL, 8 delar, glas, Lalique, 1900-tal.
Delvis frostat glas. Märkta Lalique, France. Penställ h 21. Vas h 14.
Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK