MONTERDISK, 1940-50-tal.

MONTERDISK, 1940-50-tal.

Glas, mässing och björkfanér. Rak form. Inredning med lådor. Belysning. L 150, b 60, h 94.

Slitage, repor, smärre skador, tre ben lösa. En låda saknas, några lådor saknar glasfront. Belysningsfunktion ej kontrollerad. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
2 500 SEK