RESEKOFFERT, "Never Break", USA, 1900-talets första hälft/mitt.

Brun med bronserade metallbeslag och nitar. Insida med två sektioner var av en med två fack, blommig dekor. B ca 54. L ca 92. H ca 48.

Slitage. Repor. Anlöpningar.

Utropspris
2 000 SEK