FÅTÖLJ, OPE Möbler, 1960/70-tal. Möjligen Ib Kofod-Larsen.

Brun läderklädsel, lös sitt och ryggplymå. Svärtade ben av trä. Märkt.

Bruksslitage.

Utropspris
2 500 SEK