FIGURINER, 4 st, stengods, bla ur "Skansen", Lisa Larson, Gustavsberg, 1900-talets mitt.

Räv och björn ur serien "Skansen". Räv ur serien "Lilla Zoo". Visent ur serien "Utrotningshotade djur".

Sliatge. Repor.

Utropspris
3 000 SEK