SKÅP, art deco, 1920/30-tal.

SKÅP, art deco, 1920/30-tal.

Betsad trä med ljusa inläggningar i symmetriskt mönster. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Underdel med två lådor i front. Konformade ben. L 130, B 53, H ca 173. Nyckel finns.

Repor. Ett nyckelhål med smärre skada, går att öppna. Slitage. Skavmärken.

Utropspris
4 000 SEK