337602

SKÅL, stengods, Stig Lindberg, Gustavsberg, 1960-tal.

Skål, stengods, stig lindberg, gustavsberg, 1960-tal.

Rund avsmalnande form. Blålila glasyr. Sign Stig L samt Gustavsbergs studiohand. H 9. Diam 21,5.

Smärre repor.

Utropspris
2 000 SEK