DAMARMBANDSUR, Must de Cartier, Tank, förgyllt silver, 1980/90-tal.

Quartz, safirglas, grå urtavla, 23 x 20 (28) mm, boett nr 6 81006. Läderband, ej original.

Ej funktionstestad. Repor på glas, slitage på bakboett, skada på urtavla.

Utropspris
3 500 SEK