BESTICK, 64 delar, silver, Jacob Ängman, GAB, Stockholm 1980-tal. Vikt ca 2435 g.

Modell Rosenholm. 10 bordsskedar (18), 10 bordsgafflar (18), 10 bordsknivar (19,5), 10 dessertskedar (15), 10 smörgåsgafflar (14), 10 smörgåsknivar ( 16,5), 2 smörknivar (16), såsslev (17) samt tårtspade (21).

Smärre repor.

Utropspris
12 000 SEK