STARTSATS för H0 Märklin digital, M 2602, 1900-talets andra hälft.

Ånglok samt disellok. Växlar och spår. Central kontroll samt transformator.

Bruksslitage. Ej genomgånget. Mekanisk funktion ej kontrollerad.

Utropspris
5 000 SEK