Ring, 18k guld med fasettslipad topas.
Ring, 18k guld.
Kedja, 18k guld, l ca 50.
Hänge i form av kors, 14k guld, l ca 1.
Kedja, 18k guld, l ca 60. Hänge i form av båt, 18k guld, l ca 2.
Sten med skada. Slitage. Bucklor.