ARMBANDSUR, Certina, 18k guld, bär datum 2000.

Herrur, manuell, datum, safirglas, 30m, guldfärgad urtavla, diam 34mm, sernr 158928968. Svart läderband original.

Logogravyr samt datum. Slitage. Repor på boett. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK