GLASSERVIS, 56 del, Samuelssons Glas Kosta.

Slipad dekor av bladverk. Etikettmärkt Samuelssons Glas Kosta. Omfattande 11 grogglas, 7 ölglas, 11 selterglas, 10 starkvinsglas, 11 likörglas samt 6 snapsglas.

Några med smärre bottennagg. Några repor.

Utropspris
1 500 SEK